full
color
#666666
http://mixwood.pl/wordpress/wp-content/themes/anya-installable/
http://mixwood.pl/
#86c226
style3
al. Jerozolimskie 185/stoisko 19, 02-222 Warszawa | ul. Bartycka 24/26 00-716 Warszawa
  • Mixwood jest firmą rodzinną
  • Zobacz wszystkie kolekcje w naszym salonie
  • Tradycja i doświadczenie
  • Drzwi na wymiar
  • Polska produkcja

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną z Lubelszczyzny, która od ponad 15 lat specjalizuje się w sprzedaży drzwi wewnętrznych. Inspiracją do powstania Mixwood był szybki rozwój naszej firmy produkcyjnej Drewood. Drewood jest firmą rodzinną, która od prawie 40 lat zajmuje się produkcją różnych wyrobów z drewna.

Drewno jako materiał daje ogromny potencjał dekoracyjny, będąc jednocześnie przyjaznym i naturalnym dla człowieka. Zapewniamy gruntowne wykonanie powierzonego nam zadania — stworzenia dla Ciebie wyjątkowych drzwi, listew czy ościeżnic.

Mimo rozwoju technologicznego, nadal część pracy jest wykonywana ręcznie przez naszych doświadczonych pracowników. Każdy z naszych pracowników jest specjalistą wysokiej klasy, dzięki czemu możemy zaoferować wysokiej jakości produkty.

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko (Wymagane)

Adres e-mail (Wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Nasza idea

Mixwood powstało po to, by stworzyć z Twojego wnętrza miejsce wyjątkowe oraz bezpieczne. Charakter każdego wnętrza dopełniają drzwi i elementy dekoracyjne. To ich oryginalność, jakość wykonania, wpływają na efekt końcowy. W naszej ofercie Mixwood znajdziesz właśnie takie drzwi wewnętrzne, które są eleganckie, nowoczesne, dostosowane do Twoich potrzeb, a jednocześnie dające poczucie bezpieczeństwa.

W czasach w których rynek jest zdominowany przez podobne do siebie produkty, często wątpliwej jakości, a piękno i oryginalność znikają pod warstwami szarej codzienności. Nasz cel to stworzyć drzwi warte Twojej uwagi, inne od tych sprzedawanych na skalę masową, by pobudzić do rzeczy pięknych i wyjątkowych.

Dlaczego drzwi z Mixwood

Specjalizujemy się głównie w sprzedaży drzwi wewnętrznych polskich producentów, ale też stale rozwijamy naszą ofertę o ościeżnice, listwy przypodłogowe oraz okucia. Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę, która składa się z doradztwa technicznego, pomiaru, transportu oraz montażu drzwi i ościeżnic.

Chcesz się wyróżnić na tle innych — nasza oferta jest skierowana dla Ciebie. Kupując produkty Mixwood — drzwi wewnętrzne, ościeżnice lub listwy przypodłogowe, masz pewność, że są to produkty eleganckie, nowoczesne i wysokiej jakości, wyprodukowane na Lubelszczyźnie przy dbałości o środowisko.
Nasi partnerzy
default
Więcej ...
none
#848483
on
fadeInDown
loading
#848483
off
Back